دبيرخانه كميسيون انجمن‌هاي علمي گروه پزشكي
جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧ -
اخبار > اولین نشست آموزشی مسئولین دفاتر انجمن های علمی برگزار گردید


  چاپ        ارسال به دوست

اولین نشست آموزشی مسئولین دفاتر انجمن های علمی برگزار گردیداولین نشست آموزشی مسئولین دفتر انجمن های علمی در روز سه شنبه مورخ1/3/1397 با حضور آقای دکتر سید جلیل حسینی دبیر کمیسیون انجمن ها و حضور بیش از 70 نفر از مسئولین دفتر انجمن های علمی گروه پزشکی برگزار شد. این جلسه در راستای توانمند سازی و رفع برخی ایرادات مطرح شده از طرف انجمن ها همچون نحوه دعوت از مجامع، چگونگی درج آگهی مجامع، وظایف ایشان در خصوص سامانه انتخابات انجمن های علمی، ثبت شرکت هابرگزار گردید. در ابتدای جلسه آقای دکتر حسینی در ارتباط با برنامه های انجام شده و برنامه های آتی دبیرخانه کمیسیون و همچنین چهار محور راهبردی که موضوع کار کمیسیون قرار داده شده است صحبت فرمودند. 

1-  ارتقا روند انجمن ها شامل سالم سازی و تشکیل کمیته اخلاق حرفه ای و کمیته اقتصاد سلامت .

2- توانمند سازی انجمن ها در جهت اشنایی با روند تحول آموزش پزشکی، تحول سلامت و روندهای بهداشتی سلامت کشور .

3- سیاست بین المللی سازی، که شامل برگزاری کنگره های بین المللی در داخل کشور است. کنگره هایی که شرکت کنندگان ضمن پرداخت حق ثبت نام و هتل با گردشگری و خرید از کشور به اقتصاد ایران کمک نمایند.

4- برون سپاری، به معنای واگذاری کارهای دولتی به بخشهای خصوصی و طبیعتا انجمن های علمی بهترین بخش خصوصی می باشند.

در ادامه سایت کمیسیون انجمن ها معرفی گردید و در ارتباط با قسمت های مختلف سایت توضیحات کامل ارائه گردید و تاکید گردید حاضرین علاوه بر ویزیت روزانه سایت نسبت به درج اطلاعات انجمن در سایت اقدام نمایند. سپس آقای دکتر احسان شجاعی فر در ارتباط با برگزاری انتخابات الکترونیک و روند اجرای آن از نحوه ثبت نام در سایت و مراحلی که باید انجام شود برای برگزاری انتخابات الکترونیک توضیحات کامل ارائه کردند و آقای موقری و خانم خرسند کارشناسان دبیرخانه در ارتباط با نحوه برگزاری مجامع و انتشار آگهی در روزنامه و روند برگزاری انتخابات توضیحات کامل را ارائه کردند. همچنین از کلیه مسئولین دفتر انجمن ها درخواست شد تا از طریق پست الکترونیک با دبیرخانه مکاتبه داشته و به صورت روزانه ایمیل های خود را چک و نامه هایی را که از طرف دبیرخانه کمیسیون ارسال می شود دریافت و پاسخ دهند.

انتهای پیام/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


١٢:١٤ - 1397/03/02    /    شماره : ١٤٥٤٠٤    /    تعداد نمایش : ٢١٩بازديد اين صفحه : 9271
بازديد امروز : 59
کل بازديد سایت : 22152
بازديدکنندگان آنلاین : 5
زمان بارگزاری : 1.1544 ثانیه