دبيرخانه كميسيون انجمن‌هاي علمي گروه پزشكي
يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧ -
اخبار > برگزاری الکترونیک انتخابات انجمن علمی گوارش و کبد موجب حضور حداکثری متخصصین در سراسر کشور شد


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری الکترونیک انتخابات انجمن علمی گوارش و کبد موجب حضور حداکثری متخصصین در سراسر کشور شد

انتخابات انجمن علمی گوارش و کبد ایران در روزهای پنجشنبه و جمعه 28 و 29 دی ماه به صورت الکترونیک برگزار شد و مشارکت در این انتخابات سه برابر بیشتر از دوره های قبلی بوده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، دکتر اکرم پورشمس عضو انجمن علمی گوارش و کبد درخصوص برگزاری انتخابات این انجمن در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته گفت: با توجه به این که اولین باری بود که ما بصورت الکترونیکی انتخابات را برگزار کردیم، انتخابات در ارزیابی کلی بسیار خوب بود و چندین ویژگی داشت، از این لحاظ که این فرصت را داد که مشارکت همکاران بسیار بیشتر باشد و همکارانی که خارج از تهران هستند ،همکارانی که در مسافرت و ماموریت بودند و در ایران نبودند هم می توانستند در انتخابات مشارکت داشته باشند و نظراتشان دیده و شنیده شود.

وی افزود: در این دوره حدود سه برابر مشارکت کننده داشتیم و این انعکاسی از تعداد بیشتری شرکت کننده است که به مشارکت حدود 80 درصدی رسیدیم.

دکتر پورشمس درخصوص فواید برگزاری الکترونیک انتخابات گفت: در این شیوه به طور مداوم نتایج اعلام می شد و همکاران این حس را داشتند که حضورشان در امری که متعلق به خودشان است موثر است و این امر شور و اشتیاق وافری را در بین همکاران ایجاد می کرد.

عضو انجمن گوارش و کبد ایران گفت: چون این انتخابات خیلی فراگیرتر از تهران بود مسلما به نظر اکثریت افراد نزدیکتر بود و نتایج بسیار واقعی تر است. همچنین افراد فرصت داشتند علی رغم اینکه دور از مرکز هستند بتوانند همان فردی را که می خواهند انتخاب کنند و از مزایای این شیوه این بود که چون همه افراد شرکت کننده برنامه های خود را اعلام کرده بودند و رزومه افراد را داشتند همکاران می توانستند اهداف افراد را مطالعه کنند و رزومه آنها را بررسی کنند و با تفکری که دارند به کسی که می خواهند رای بدهند.

انتهای پیام


١٥:١٣ - 1396/11/14    /    شماره : ١٤٣٨٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٣١بازديد اين صفحه : 8819
بازديد امروز : 30
کل بازديد سایت : 20752
بازديدکنندگان آنلاین : 15
زمان بارگزاری : 0.7488 ثانیه