دبيرخانه كميسيون انجمن‌هاي علمي گروه پزشكي
يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧ -
اخبار > بازدید دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از انجمن دندان پزشکی ایران


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از انجمن دندان پزشکی ایران


دکتر سید جلیل حسینی دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی روز پنج شنبه 5 بهمن ماه به منظور بازدید از ساختمان جدید انجمن دندان پزشکی ایران و دیدار با اعضاء هیئت مدیره و انجمن های تخصصی  در محل انجمن دندان پزشکی ایران حضور یافتند.

در این دیدار که با حضور رییس انجمن دندان پزشکی ایران دکتر تاجرنیا و اعضاء هیئت مدیره از جمله دکتر رکن، دکتر فرخ زاد، دکتر امین سبحانی، دکتر پور فرید، دکتر افتخاری(ازپیشکسوتان و موسسین انجمن)، دکتر میران(مدیر اجرائی انجمن) و تنی چند از روسای انجمن های تخصصی دندان پزشکی ایران برگزار شد،


دکتر حسینی ضمن بازدید از محل جدید ساختمان انجمن و آشنایی با بخش های مختلف اداری و آموزشی این ساختمان در یک نشست دوستانه به سوالات و نظرات مطرح شده پاسخ دادند.

 در این نشست دکتر تاجرنیا رییس هیئت مدیرۀ انجمن دندان پزشکی ایران ضمن بیان سابقه تشکیل انجمن و ارائه گزارشی از نحوه روند ساخت و تجهیز ساختمان جدید انجمن با معرفی اعضاء حاضر در جلسه خواستار طرح سوالات و نظرات گردید. در ادامه جلسه دکتر حسینی ضمن تقدیر از جو همدلی و همراهی که بین انجمن و سایر انجمن های تخصصی دندان پزشکی وجود دارد، مجموعه ایجاد شده را در نوع خود در گروه های پزشکی بی نظیر دانست.

ایشان همچنین تاکید داشت که در فعالیت های اخیر در حوزۀ پزشکی، دندان پزشکان همواره به عنوان مدیران لایق و توانمند در سازماندهی و مدیریت مطرح بوده و هستند.

دبیر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی همچنین تجمیع فعالیت های علمی، صنفی و  تخصصی در انجمن دندان پزشکی ایران را به لحاظ فرهنگی و حرفه ای مثبت و با  دستاوردهای قابل تقدیر ارزیابی نمود.

انتهای پیام


١٤:٤٣ - 1396/11/14    /    شماره : ١٤٣٨١٨    /    تعداد نمایش : ٤١٨بازديد اين صفحه : 8798
بازديد امروز : 2
کل بازديد سایت : 20724
بازديدکنندگان آنلاین : 1
زمان بارگزاری : 0.7800 ثانیه